خانه نو
خانه نو
سرگذشت «ری‌بن»؛ برخاستن چپ از دنده راست
مد
مشاهده جزئیات
خانه نو
معرفی مجموعه‌های پاییزه آماده پوشیدن 5 برند سرشناس
مد
مشاهده جزئیات
خانه نو
معرفی عطرهای جدید «جو مالون»
مد
مشاهده جزئیات
خانه نو
«پی‌یر کورتی»؛ کمپانی نوپا اما سرشناس
مد
مشاهده جزئیات
گفتگوی خانه‌نو با محمد امین پوراسکندریان طراح لباس به بهانه بازار آرزوهای کودکان کار
محمد امین‌پور اسکندریان متولد 1369 در شهر تهران و فارغ‌التحصیل رشته زبان فرانسه در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران مرکز است. او پس از گذراندن دوره‌های طراحی لباس، برند خود را به نام «زردوز»به ثبت رساند. لباس‌های او در عین طراحی و رنگ‌های متفاوت، کاربردی و مناسب برای محیط‌های اجتماعی‌اند. حضور در چندین دوره از گردهمایی‌های «ام‌زون» و طراحی لباس برای پرسنل رستوران کوبابا از فعالیت‌های او است. در حال حاضر او مشغول پروژه خیریه بازار آرزوهای کودکان کار است. به همین بهانه «خانه ‌نو» با او به گفت‌وگو نشسته است.
مجله خانه نو
حذف آگهی «گوچی»
مجله خانه نو
انتشار کتاب ملی مد و لباس
مجله خانه نو
«بالی» در ژاپن
مجله خانه نو
اولین نمایش «لوئی ویتون» در موزه
مجله خانه نو
عرضه کیف‌های جدید «مالبری»
مجله خانه نو
«آقای بربری» در لندن
مجله خانه نو
همکاری شارلوت المپیا با کمپانی «مک»
مجله خانه نو
عرضه آخرین مجموعه عطرهای «گرلن»
مجله خانه نو
بوتیک جدید «لا پرلا» در توکیو
مجله خانه نو
هدی سلیمان از «سن لورن» جدا شد
مجله خانه نو
همکاری «کنزو» و «والت دیزنی»
مجله خانه نو
تغییر رویکرد «گوچی»
مجله خانه نو
تغییر در اینستاگرام «سن لورن»
مجله خانه نو
افتتاح فروشگاه «ماکس مارا» در دوبی
مجله خانه نو
این هفته های پر هیاهو
مجله خانه نو
هفته مد میلان 2016 در شور و حرارت برگزار شد
شهر میلان به سه دلیل در دنیا از شهرت و محبوبیت برخوردار است: اول به دلیل تاریخچه غنی و مکان‌های گردشگری فراوان و زیبایی که دارد؛ دوم به دلیل تیم‌های ورزشی مطرحی که در این شهر فعالیت دارند و از محبوبیت جهانی برخوردارند و سوم به دلیل اینکه این شهر یکی از پایتخت‌های مد جهان محسوب می‌شود. اما بی‌شک در دو ماه سپتامبر و فوریه، وجه سوم شهرت این شهر بیش از سایر وجوه نمود پیدا می‌کند چراکه در این دو ماه، شهر تاریخی میلان میزبان خیل عظیمی از صنعت‌گران مد و فشن است. طی روزهای بیست و چهارم ماه فوریه تا اول مارس (5 تا 11 اسفند) هفته مد میلان با معرفی مجموعه‌های پاییز و زمستان 2016 میلادی برگزار شد. بدیهی است که علاوه بر برندهای مطرح ایتالیایی، برندهای مطرح کشورهای دیگر نیز در این رخداد بزرگ شرکت داشتند. طی برگزاری این مراسم 16 مجموعه از برندهای مختلف ارائه شد. در ادامه نگاهی گذارا به مجموعه‌های ارائه شده توسط چند برند مطرح و معتبر شرکت‌کننده در این رویداد مهم خواهیم انداخت.
مجله خانه نو
هفته مد پاریس؛ یک هفته نورانی
پاریس شهر استایل‌ها و مد است، شهری که خاستگاه بسیاری از طراحان و نوابغ این رشته بوده است. هفته مد پاریس به اندازه برج ایفل برای پاریسی‌ها اهمیت دارد. مانند سه پایتخت دیگر مد جهان یعنی شهرهای میلان، نیویورک و لندن، هفته مد پاریس نیز در دو نوبت طی ماه‌های فوریه و سپتامبر با معرفی مجموعه پاییز - زمستان و بهار - تابستان برگزار می‌شود. محل برگزاری هفته مد پاریس مانند همیشه در مرکز خرید لوکس «کَقوزل دو لوور» در نزدیکی موزه معروف «لوور» است. هفته مد پاریس امسال در روزهای یکم تا نهم مارس (11 تا 19 اسفند) برگزار شد و برندهای مختلف دنیای مد آخرین طراحی‌های خود را روی صحنه بردند. در ادامه مجموعه پاییز و زمستان 4 برند مطرح دنیا را بررسی می‌کنیم.
مجله خانه نو
برندها در هفته مد لندن چه کردند؟
روز نوزدهم تا بیست و سوم فوریه (30 بهمن تا 4 اسفند) «برور استریت کار پارک» (Brewer Street Car Park) مملو از آدم‌های شیک‌پوش، عجیب و مشهور بود. گرچه مراسم از ساعت 9 صبح شروع می‌شد و در ساعت 7 بعدازظهر به پایان می‌رسید اما این خیابان طی این پنج روز خواب به چشم خود راه نداد و در گیر و دار برگزاری هفته مدِ شهر مه‌آلود لندن، قلب تپنده این شهر بود. هفته مد لندن 2 بار در سال طی ماه‌های فوریه و سپتامبر برگزار می‌شود و بیش از 250 طراح و دست اندرکاران صنعت مد در اجرای آن دخالت دارند. اگر خیل عظیم طرفداران، مانکن‌ها و مدل‌ها، ژورنالیست‌ها، عکاسان، سلبریتی‌ها، سرمایه‌گذاران و حتی برخی مردم عادی را نیز به این جمع اضافه کنیم، این مراسم خود به یک فراخوان بزرگ عمومی شباهت دارد که تعداد افراد شرکت‌کننده در آن غیرقابل پیش‌بینی خواهد بود. فوریه امسال لندن دوباره مهمان اهالی صنعت مد بود و طی این مراسم برندهای معتبر مجموعه‌های پاییز و زمستان سال 2016 خود را عرضه کردند. بلیط‌های این مراسم در 5 دسته‌بندی عرضه می‌شدند که به ترتیب عبارت بودند از: بلیط برنزی 20 پوند، بلیط نقره‌ای 40 پوند، بلیط طلایی 60 پوند، بل
مجله خانه نو
نگاهی به هفته مد نیویورک 2016
نیویورک شهری است که هرگز نمی‌خوابد از این‌رو این شهر مکان مناسبی برای برگزاری رویدادها مهم و هیجان‌انگیز است. یکی از این رویدادها برگزاری هفته مد است. نیویورک به عنوان یکی از 4 پایتخت مد دنیا مانند شهرهای پاریس، میلان و لندن در ماه‌های فوریه و سپتامبر کانون توجه صنعت‌گران و دست‌اندرکاران حوزه مد و فشن است. در ماه فوریه امسال نیز برندها با معرفی مجموعه‌های پاییز و زمستان خود در این رویداد مهم شرکت کردند. هفته مد نیویورک از یازدهم تا هجدهم فوریه (22 تا 29 بهمن) طی 8 روز ادامه داشت. در ادامه با معرفی مجموعه پاییز و زمستان 2016 چهار برند مطرح با ما همراه باشید.
مجله خانه نو
عطرهای خال‌خالی «کنزو»
مجله خانه نو
عرضه عطر عجیب «دی.کی.ان. وای»
مجله خانه نو
یک کاپشن خاص برای اسکی
مجله خانه نو
عرضه آخرین محصول استلا مک‌کارتنی
مجله خانه نو
همکاری جیکوبز و رایدر
مجله خانه نو
همکاری جدید «پویگ» و «ژان پل گوتیه»
مجله خانه نو
«وُگ» صدمین سال انتشار خود را جشن گرفت
گالری ملی پرتره لندن صدمین سال انتشار مجله مد معروف «وگ» در بریتانیا را جشن گرفته است. این نمایشگاه شامل بیش از ۲۸۰ نسخه چاپی مجله است که از بایگانی‌ها و مجموعه‌های بین‌المللی وام گرفته شده و برای اولین بار در یک مجموعه نمایش داده شده است. مجله «وگ» جایگاهی نمادین در دنیای مد دارد.
مجله خانه نو
گزارشی از هفته مد مردانه 2016 در شهر لندن
آوازهايي از طبقه دوم هفته مد مردانه 2016 لندن از روز 18 تا 21 دي‌ماه (8 تا 11 ژانویه) به مدت چهار روز برگزار شد. اين هفته مد كه به معرفی مجموعه‌های مردانه پاییز – زمستان سال 2016 اختصاص داشت، در حالی برگزار شد که نام برندهای بزرگی همچون «الکساندر مک‌کوئین»، «موسچینو»، «پل اسمیت»، «دان‌هیل»، «بربری»، «بل‌استاف» و «کریستوفر کین» بر صدر لیست شرکت‌کنندگان می‌درخشیدند. اين برندها با برنامه‌هاي ويژه‌اي كه داشتند نشان دادند لباس‌هاي ويژه مردان هر سال از اهميت بيشتري براي توليدكنندگان و طراحان پيدا مي‌كند.
مجله خانه نو
جولیا رابرتز در ویدئوی جدید «لانکوم»
مجله خانه نو
«بربری» لباس‌های آدل را طراحی می‌کند
مجله خانه نو
نگاهی به مجموعه‌های زنانه پیش از پاییز 2016 شش برند مطرح
معمولا مجموعه‌های برندهاي لباس و اكسسوري در قالب طرح‌هایی مربوط به چهار فصل و در خلال فصول یعنی طی دو نوبت پاییز – زمستان و بهار – تابستان عرضه می‌شوند و مشتریان محصولات مناسب هر فصل را در فصل قبل از برند و طراح مورد نظر خود خریداری می‌کنند. اما در فاصله بين این دو نوبت، مجموعه‌های دیگری نیز ارائه می‌شوند که یکی پیش از بهار – تابستان است و به «ریسورت/ کروز» (resort/cruise) معروف است و یکی هم پیش از ارائه مجموعه‌های پاییز – زمستان عرضه می‌شود که به «پری‌فال» (pre-fall) یا «پیش از پاییز» شهرت دارد. برنامه مشخص و زمان‌بندی‌شده‌ای برای چنین اتفاقاتی وجود ندارد و در پایتخت‌های مختلف مد دنیا در زمان‌های متفاوتی برگزار می‌شوند. مثلا ممکن است کارل لاگرفلد مجموعه «ریسورت» یا «پری‌فال» خود را در شهر مسکو، لوس‌آنجلس و مونت کارلو برگزار کند و اصلا در پاریس که مقر اصلی کمپانی «شنل» است این مجموعه‌ها را ارائه ندهد. در حقیقت ارائه مجموعه‌های پیش از بهار و پیش از پاییز به نوعی محک زدن سلیقه مخاطبان محسوب می‌شود و با نگاهی دقیق به مجموعه‌های ارائه شده درخواهید یافت که تنوع محصول در آن‌ها زیاد است و روی
مجله خانه نو
مجله «دابلیو» مسابقه عکاسی برگزار می‌کند
مجله خانه نو
وب‌سایت جدید «دانهیل»
مجله خانه نو
بازگشت مجموعه قدیمی تام فورد
مجله خانه نو
کریستین استوارت چهره جدید «شنل»
مجله خانه نو
بوتیک جدید لاگرفلد در کویت
مجله خانه نو
رابرت پتینسون چهره جدید «دیور»
مجله خانه نو
نگاهی به مجموعه عینک‌های بهار و تابستان 2016 جیمی چو
مجموعه جدید عینک‌های آفتابی بهار و تابستان 2016 میلادی برند «جیمی چو» با الهام از حس زیبایی‌شناختی و شکوه عرضه شدند. عینک‌های مجموعه جدید این برند مالزیایی مقیم انگلیس، نگین‌کاری شده، طلاکاری شده و چرم‌کاری شده متناسب با زرق و برق و شکوه این برند طراحی شده‌‌اند. با هم نگاهی مختصر و کوتاه به این مجموعه زیبا می‌اندازیم.
مجله خانه نو
گزارشی از هفته مد مردانه 2016 در شهر لندن
هفته مد مردانه 2016 لندن از روز 18 تا 21 دي‌ماه (8 تا 11 ژانویه) به مدت چهار روز برگزار شد. اين هفته مد كه به معرفی مجموعه‌های مردانه پاییز – زمستان سال 2016 اختصاص داشت، در حالی برگزار شد که نام برندهای بزرگی همچون «الکساندر مک‌کوئین»، «موسچینو»، «پل اسمیت»، «دان‌هیل»، «بربری»، «بل‌استاف» و «کریستوفر کین» بر صدر لیست شرکت‌کنندگان می‌درخشیدند. اين برندها با برنامه‌هاي ويژه‌اي كه داشتند نشان دادند لباس‌هاي ويژه مردان هر سال از اهميت بيشتري براي توليدكنندگان و طراحان پيدا مي‌كند.
مجله خانه نو
تاثیرات مک‌کوئین بر مد و صنعت مد
مجله خبری بی‌بی‌سی به مناسبت نزدیک شدن به سالروز مرگ «الکساندر مک‌کوئین» طی گزارشی تاثیراتی را که این هنرمند و طراح بر صنعت مد داشته مورد ارزیابی قرار داده است. از شلوارهای فاق کوتاه تا روسری‌ها و شال‌هایی با طرح جمجمه، کفش‌های عجیب تا خیاطی‌های ماهرانه، الکساندر مک‌کوئین یک پکیچ فوق‌العاده را از خود برجای گذاشته است. اما به واقع چه چیزی او را از بقیه متمایز می‌کند و کارهایش چه تاثیری بر دیگران طراحان داشته است؟ برخی معتقدند که سهم الکساندر مک‌کوئین در ارائه یک استایل در بین خیل عظیم افرادی که در این حوزه فعالیت می‌کنند چندان هم زیاد نیست اما برخی دیگر هم با توجه به عمر کم این طراح، سال‌های فعالیت محدودش و ماندگاری آثارش این نظریه را نمی‌پذیرند و او را در حد یک اسطوره ستایش می‌کنند. تاثیری که مک‌کوئین طی 3 دهه اخیر بر صنعت مد داشته غیرقابل انکار است و تقریبا هر نوع سلیقه‌ای در هر سطح مالی از طرح‌های وی استقبال کرده‌اند. برخی از این طراحی‌های ماندگار و تاثیرگذار را با هم بررسی می‌کنیم.
مجله خانه نو
مرگ پسر نابغه
تفاوتی نمی¬کند، خواه سرب گداخته‌ای باشد که در کسری از ثانیه از دهانه یک شکاری کالیبر 44 رها می‌شود و شقیقه ریچارد براتیگان که مقابل پنجره رو به دریا ایستاده را می‌شکافد و به زندگی مردی پایان می‌دهد که سال‌ها با دوستانش برای شکار رفت اما هرگز به هیچ موجود زنده‌ای شلیک نکرد، و تنها همین یکبار آن هم برای اولین و آخرین بار، خواه در گاراژ خانه خالق ترانه «رایحه اسپری نوجوانی»، سلطان شلخته پانک راک کرت کوبین صدای شلیک یک شات‌گان گوش عالم را کر و پخش برنامه‌های عادی شبکه «ام.تی.وی» را قطع کند، اتفاقی که تنها یکبار دیگر تکرار شد آن هم زمانی بود که برج‌های مرکز تجارت جهانی در قلب نیویورک با خاک یکسان شد، ویا تصادف جیمز دین با پورشه قرمزش که فقط خدا می‌دانست دل چه تعداد از زنان و دختران عالم را بدجور شکست (نمونه اش اشک‌های دلخراش الیزابت تیلور بعد از شنیدن خبر درگذشتش) و زیاده‌روی‌های هولناک الویس پریسلی، جیم موریسن، فیلیپ سیمورهافمن، امی واینهوس، هث لجر و دیگرانی که از اول هم پر واضح بود عاقبت خوشی را برایشان رقم نخواهد زد، و آخر سر مرگ خود خواسته پسر نابغه دنیای مد کمتر از 10 روز پس از درگذشت
مجله خانه نو
فندی کارآموز می‌پذیرد
مجله خانه نو
اولین فروشگاه روبرتو کاوالی درایران
مجله خانه نو
مجموعه جدید تامی هلفیگر برای کودکان معلول
مجله خانه نو
جان ری با دانهیل قطع همکاری می‌کند
مجله خانه نو
مک‌کارتنی به تولیدکنندگان محصولات مردانه پیوست
مجله خانه نو
اولین نمایشگاه بوتگا ونتا در دوبی
مجله خانه نو
نگاهی به بوتیک جدید تام فورد در میامی
عرضه محصولات باکیفیت و شیک بخشی از یک فعالیت تجاری است اما جذب مشتری فقط محدود به ارائه محصول مناسب نمی‌شود؛ این مقوله بسیار پیچیده و گسترده است و بسیاری از مدیران تجاری موفق به تمام آن‌ها واقف هستند. به عنوان مثال یکی از این موضوعات داشتن تبلیغات موثر است، موضوع دیگر احترام به مشتری و مشتری‌مداری است. همه این موضوعات به نوعی با هم در ارتباطند؛ وقتی شما محصول باکیفیت عرضه می‌کنید به سلیقه مشتری احترام می‌گذارید و این خود نوعی تبلیغ موثر است. امروزه با مطالعات دقیق بازار و رقابت‌های فشرده برای جذب مشتری این فرایند ابعاد پیچیده‌تری به خود گرفته تا جایی که طراحی ساختمان و معماری منحصربه‌فرد آن نیز بخشی از فرایند جذب مشتری محسوب می‌شود. شاید تا پیش از این و در دهه‌های پیشین مدیران تجاری تنها به طراحی داخلی و طراحی دکور و ویترین فروشگاه خود توجه داشتند اما امروزه این رویکرد بسیار تغییر کرده و برندهای مطرح با کمک طراحان و معماران برجسته ساختمان‌هایی خاص و منحصربه‌فرد را برای فروشگاه‌های خود تدارک می‌بینند که در نوع خود کم‌نظیرند. در این شماره به سراغ بوتیک جدید و لوکس «تام فورد» در میامی رفت
مجله خانه نو
نگاهی به کارنامه هنری آندره کورژ
مجله خانه نو
مجموعه ارغوانی رالف لورن
مجله خانه نو
نمایش آثار طراح لباس اوکراینی در ایران
مجله خانه نو
10 گرایش در هفته مد مردانه میلان
مجله خانه نو
رایحه مون‌بلان پراکنده شد
مجله خانه نو
مزون و آب‌جی به دنبال سه طراح
مجله خانه نو
چهارخانه‌های همیشگی بربری
مجله خانه نو
لیا سِدو چهره جدید لویی‌ ویتون
مجله خانه نو
رژه برندهای روی فرش قرمز گلدن گلوب
مجله خانه نو
سه فشن شوی پاریسی که حتما باید دید
مجله خانه نو
گفت‌وگوی اختصاصي خانه نو با رضا ندیمی، طراح لباس ایرانی
ميلاد شکيب- خانه‌ای قدیمی با یک طراحی مدرن در تجریش جایی بود که با رضا ندیمی به گفت‌و‌گو نشستیم. فضایی که حال و هوای آن با ایده‌های او در طراحی لباس بسیار سازگار بود. رضا ندیمی در این گفت‌وگو از وضعیت طراحی لباس در ایران گفت و کمی هم در مورد خودش و کارهایش صحبت کرد. او متولد سال 1359 در تهران است. در دانشگاه طراحی صنعتی خوانده و در ايران در کلاس‌های آزاد دوره‌ طراحی لباس گذرانده است. در سال 1387 به مدت يک سال در کشور فرانسه در دوره‌های طراحی لباس شرکت کرده و اکنون حدود 6 سال است به طور جدی در حوزه طراحی لباس فعالیت می‌کند.
مجله خانه نو
مالبری در سنگاپور
مجله خانه نو
ژان پل گوتیه و همکاری با ژاپنی‌ها
مجله خانه نو
استلا مک‌کارتنی در دوبی
مجله خانه نو
افتتاح فروشگاه رالف لورن در کالیفرنیا
مجله خانه نو
مارنی و کمک به کودکان بی‌سرپرست
مجله خانه نو
مجموعه طلایی مایکل کورس
مجله خانه نو
تلفیق کلاسیک و مدرن در مجموعه جدید رالف لورن
مجله خانه نو
تقویم خود را براساس مد تنظیم کنید
مجله خانه نو
بزرگ‌ترین بوتیک دیور در چین
مجله خانه نو
غرامت برای لباس‌های لاکچری تصادفی
مجله خانه نو
توکیو میزبان بزرگ‌ترین فروشگاه سن لورن در جهان
مجله خانه نو
آخرین محصول لاگرفلد در سال 2015
مجله خانه نو
تمام ويژگي‌هاي روسري‌هاي هرمس
روسري‌هاي هرمس به‌راستي كلاسيك، لوكس و چندكاره هستند. خريد آن‌ها صرفه‌جويي بي‌نظيري است چرا كه مي‌توانيد از آن‌ها به‌عنوان روسري، دستمال سر، كمربند و... استفاده كنيد. پركاربردترين آن‌ها روسري‌هاي ابريشمي مربعي‌شكل هستند. اين روسري‌ها در سه اندازه متفاوت و در انواع رنگ‌ها و چاپ‌ها هستند. البته آن‌هايي كه شكل اسب رويشان است مورد علاقه هرمس هستند. تنوع رنگ روسري‌ها باعث مي‌شود با هر چيزي ست شوند. در وب‌سايت هرمس مي‌توانيد كتابچه‌اي را دانلود كنيد كه نحوه استفاده از روسري‌هاي هرمس را به شما آموزش مي‌دهد. اين كتابچه با نام «وقت بازي با روسري‌هاي هرمس» روي سايت موجود است.
مجله خانه نو
شیک‌ترین و خوش‌پوش‌ترین طراحان لباس تاریخ
کار طراحان لباس طراحي لباسي شيک و زيبا براي ديگران است. آن‌ها سعي مي‌کنند با توجه به گرايش‌ها و نيازهاي روز لباس‌هايي را طراحي کنند و ظاهري نو به افراد مي‌دهند. اما آيا کوزه‌گر از کوزه‌شکسته آب مي‌خورد؟ در مورد طراحان لباس اين ضرب‌المثل صدق نمي‌کند. اکثر طراحان لباس بسيار شيک پوش هستند و به همان اندازه که به تيپ و لباس مردم اهميت مي‌دهند، تيپ و لباس خود را نيز جدي مي‌گيرند. در اين مطلب 10 طراح لباس شيک‌پوش تاريخ را به شما معرفي مي‌کنيم.
مجله خانه نو
شعبه جدید سفورا در ایران
حالا که تحریم‌ها برداشته شده و بسیاری از صنعت‌گران و سرمایه‌گذاران به بازار بزرگ ایران چشم دوخته‌اند، باید به تدریج شاهد حضور نمایندگی برندهای مختلف در ایران باشیم. ایران با سابقه فرهنگی و تجاری غنی و با جمعیت 80 میلیونی خود بازار پررونقی برای عرضه محصولات گوناگون است.از این رو شرکت‌های مختلف از همان ابتدای به توافق رسیدن مذاکرات هسته‌ای و در پی آن برداشته شدن تحریم‌های اقتصادی علیه ایران، برای عقب نماندن از رقبا دست به کار شدند. به تازگی نیز خبر حضور برند معروف تولیدکننده لوازم آرایشی سفورا در ایران منتشر شده است. ایران بعد از کشور عربستان سعودی دومین کشور در زمینه استفاده از لوازم آرایشی است تا جایی که رضا میرعمادی، مسئول توزیع و فروش محصولات شرکت لوازم آرایشی و بهداشتی لورال(L'Oreal)از جمله «مِی‌بلین» و «گارنیر» در ایران است به رویترز گفته: «ما تخمین می‌زنیم که زنان، با هر سطحی از درآمد، حدود یک سوم از درآمد خود را خرج زیبایی کنند».
مجله خانه نو
گزارشی از هفته مد دوبی 2015
هفته مد دوبی یا دوبی فشن فوروارد در روز 30 مهرماه آغاز شد و به مدت 4 روز ادامه داشت تا دستاوردهای طراحان خاورمیانه در قالب مجموعه‌های بهار و تابستان سال 2016 در مقابل دید تماشاگران و عکاسان قرار بگیرد. به همین مناسبت گزارشیاز این 4 روز تهیه کرده‌ایم تا شما هم با فصل دوم هفته مد دوبی در سال 2015 بیشتر آشنا شوید.
مجله خانه نو
محصول مشترک پابلیک اسکول و اولیور پیپلز
بعضی عینک‌ها را همه جا می‌شود گذاشت. فرقی نمی‌کند در سالن اپرایی شیک نشسته باشید یا در ساحلی شلوغ قدم بزنید، باز هم عینک‌ آفتابی‌تان کاملا مناسب با موقعیت به نظر مي‌رسد. ايده استفاده از يك عينك آفتابي در موقعيت‌هاي مختلف هميشه در سر طراحان عينك بوده اما اين بار در اقدامی نوآورانه، یک کمپانی مطرح عینک آفتابی و یک برند معروف لباس با هم همکاری کرده‌اند تا اين ايده به طور كامل محقق شود.
مجله خانه نو
حضور بیشتر لاگرفلد در فضای مجازی
کارل لاگرفلد با همکاری وب‌سایت artnet.com تجارت الکترونیک خود را گسترش می‌دهد.
مجله خانه نو
پنجاهمین شماره از ماهنامه خانه نو منتشر شد
مجله خانه نو
گزارشی از هفته مد میلان 2015
برگزاری هفته‌های مد بی‌شک یکی از هیجان‌انگیزترین رویدادهای این صنعت محسوب می‌شوند. دیدن جوان‌هایی که با اشتیاق و برای دیده شدن به خیابان‌های اطراف محل برگزاری هفته‌های مد هجوم می‌آورند، حضور صدها عکاس و ژورنالیست، خبره‌های صنعت مد و نمایندگان برندهای مختلف به واقع این رویداد را به ماجرای وصف‌ناشدنی و هیجان‌انگیزی‌ بدل کرده است. بعد از هفته‌های مد نیوریورک و لندن حالا به شهر تاریخی و زیبای میلان رسیده‌ایم. هفته مد میلان مانند هفته‌های مد نیویورک، لندن و پاریس در دو نیمه سالانه برگزار می‌شود که در نیمه سالانه اول لباس‌های و مد بهاره – تابستانه و در نیمه سالانه دوم مدهای پاییزه – زمستانه معرفی و عرضه می‌شوند. این رویداد مهم امسال نیز در شهر میلان برگزار شده و مانند سابق برندهای مطرح ایتالیایی همچون روبرتو کاوالی، آرمانی، دلچه و گابانا، گوچی، فندی، پرادا و... شاهکارهای خود را در این زمینه به معرض دید علاقه‌مندان گذاشتند. این رویداد در دو بخش زنانه و مردانه برگزار می‌شود که ما در ادامه سری به چند برند مطرح حاضر در هفته مد میلان خواهیم زد.
مجله خانه نو
معرفی مجموعه مردانه سن لورن برای پاییز و زمستان
مجله خانه نو
لیدی گاگا در کمپین تبلیغاتی شیسیدو
کمپانی ژاپنی «شیسیدو» (Shiseido) برای کمپین تبلیغاتی جدیدش به سراغ لیدی گاگا خواننده، آهنگ‌ساز و ترانه‌سرای آمریکایی رفته است.
مجله خانه نو
الکساندر وانگ از بالنسیاگا جدا می‌شود
برند اسپانیایی بالنسیاگا (Balenciaga) همکاری خود با طراح اصلی‌اش را خاتمه می‌دهد.
مجله خانه نو
کمپین تبلیغاتی کلوین کلاین
کلوین کلاین (Calvin Klein) آخرین مجموعه پوشاک جینش را در یک کمیپن تبلیغاتی به نمایش گذاشت. این کمپین مای کلوینز (My Calvins) نام دارد و بروک شیلدز کار عکس‌برداری از این کمپین را بر عهده داشته است.
مجله خانه نو
آل استارهای قدیمی با طراحی جدید به بازار آمدند
شرکت کانورس (Converse) کتونی‌های کلاسیک آل استار خود را با اندکی تغییر روانه بازار کرد.
مجله خانه نو
نگاهی به طراحی لباس دو فیلم میلنا کانونرو پرافتخارترین طراح لباس اسکار
وقتي فیلم می‌بینیم، بخشی از شخصیت بازیگران با لباس‌هایشان برای ما تعریف می‌شود. در فیلم «بر باد رفته»، اسکارلت که در نهایت فقر و نداری هنوز می‌خواهد زیبا باشد و در مجالس بدرخشد، پرده سبز خانه را می‌کند و لباس سبز باشکوهی از آن می‌دوزد. طراحان لباس افرادی هستند که جادوی لباس در شکل‌گیری شخصیت را بهتر از هر کسی می‌فهمند و آن را بر پرده جادویی سینما ابدی می‌کنند. در این مطلب می‌خواهیم طراحی لباس دو فیلم «هتل بزرگ بوداپست» و «ماری آنتوانت» را که توسط میلنا کانونرو انجام شده، بررسی کنیم.
مجله خانه نو