خانه نو
نگاهی به مجموعه عینک‌های بهار و تابستان 2016 جیمی چو

مجموعه جدید عینک‌های آفتابی بهار و تابستان 2016 میلادی برند «جیمی چو» با الهام از حس زیبایی‌شناختی و شکوه عرضه شدند. عینک‌های مجموعه جدید این برند مالزیایی مقیم انگلیس، نگین‌کاری شده، طلاکاری شده و چرم‌کاری شده متناسب با زرق و برق و شکوه این برند طراحی شده‌‌اند. با هم نگاهی مختصر و کوتاه به این مجموعه زیبا می‌اندازیم.


عینک آفتابی «وی‌آی‌وی‌وای»؛ جواهر خالص

عینک آفتابی «وی‌آی‌وی‌وای» (VIVY) دارای زنجیره‌ای از جواهرات قابل جدا شدن است که به شکل فریم چشم‌گربه‌ای طراحی شده و بسیار شیک و زیباست و در جشن‌های مفرح و خاص روزانه و شب هنگام روی فرش قرمز مراسم‌های باشکوه قابل استفاده است. فریم این عینک با کریستال‌های «سواروسکی» تزئین شده و با توجه به گرایش جدید در سبک طراحی عینک، فریم آن گرد و مدور است. رنگ‌های شیشه این عینک بسیار منحصربه‌فرد است و در چند طیف عرضه می‌شوند که عبارتند از: با لنز خاکستری سایه‌دار و تزئینات طلای سرخ، با لنز قهوه‌ای و تزئینات عقیق خاکستری و با لنز خاکستری تیره و تزئینات طلایی و مشکی.

 

عینک‌های آفتابی «میرتا» و «جی‌سی 151»؛ ردپای گوتیر

فریم این دو عینک آفتابی گرد و مدرو و اپتیکال است و یک باند درخشان و پرتلالو از قسمت جلویی قاب تا دسته‌های عینک در هر دو طرف امتداد دارد. این دو نسخه به صورت نیمه اپتیکال نیز قابل عرضه‌اند. عینک آفتابی «میرتا» در رنگ مشکی با باند درخشان مشکی و لنز خاکستری براق، با طرح هاوانا دارای نوار طلایی درخشان و لنز قهوه‌ای براق، پترول با باند درخشان سبز و لنز خاکستری آکوا، قرمز با باند قرمز درخشان و لنز خاکستری، مشکی با نوار درخشان مشکی و لنز خاکستری تیره طراحی شده است. «جی‌سی 151» نیز دارای فریم اپتیکال است و فوکسیه با باند درخشان قرمز، سفید با باند درخشان طلایی، هاوانا با باند درخشان طلایی، پترول با باند سبز درخشان و مشکی براق و درخشان با جزئیات مشکی رنگ عرضه می‌شود.   

 

عینک آفتابی «اورا»؛ چرم لوکس

در طراحی عینک آفتابی «اورا» نهایت دقت و ظرافت به کار گرفته شده است. این عینک آفتابی پروانه‌ای‌شکل و دارای تزئینات چرم رنگین‌کمانی با قاب فلزی ظریف است. این عینک آفتابی در رنگ‌های بسیار جذابی عرضه شده که عبارتند از: قاب طلای سرخ با چرم متالیک طلایی-مشکی و لنز خاکستری تیره، قاب طلایی-مسی با چرم متالیک طلایی- مشکی و لنز طوسی- نقره‌ای، قاب طلای سرخ با چرم متالیک مشکی به همراه چرم سبز آبی و در نهایت لنز آبی و فریم طلایی روشن با چرم متالیک مشکی و لنز خاکستری تیره.


<< بازگشت