خانه نو
پنجاهمین شماره از ماهنامه خانه نو منتشر شد
پنجاهمین شماره از ماهنامه خانه نو منتشر شد

شماره 50 ماهنامه خانه نو منتشر شد. در این شماره هم به بررسی و تحلیل آخرین رویدادهای دنیای لاکچری پرداخته‌ایم. در بخش مد و فشن به سراغ 5 برند سرشناس دنیا رفته‌ایم و به طور مفصل به مجموعه‌های پاییزه آن‌ها پرداخته‌ایم.

همچنین با مهکامه امیرچوپانی، طراح جوان جواهرات، به گفت‌وگو نشسته‌ایم و با او در مورد کارهایش و دنیای این روزهای جواهرات در ایران گپ زده‌ایم. برای عاشقان عینک‌های «ری‌بن» هم مطلب ویژه‌ای در مورد تاریخچه عینک‌های این برند ترتیب داده‌ایم. همچنین در این بخش می‌توانید مطالب دیگری را در مورد کمپانی کفش‌های لوکس «پییر کروتی» و بررسی 5 محصول ارزشمند و خاص کارتیه مطالعه کنید.

در کنار مطالب مد و فشن، به دیگر حوزه‌های سبک زندگی فاخر نیز سر زده‌ایم. معرفی و بررسی موزه‌ای در نیوزلند که اکنون تبدیل به هتلی 5 ستاره شده است، معرفی هتل فوق‌العاده خاص «هبیتا» در تایلند، گزارشی از پروژه «گوچی گرام تیان» کمپانی گوچی که در فضای مجازی سر و صدای زیادی به پا کرد، بررسی کتاب راهنمای سفر لوئی ویتون، تحلیل و بررسی موقعیت شرکت فراری در مسابقات امسال فرمول یک، معرفی بوگاتی کایرون که لقب سریع‌ترین خودروی جهان را به خود اختصاص داده و یک گزارش مفصل از بازار محصولات لوکس در ایران که روزنامه نیویورک تایمز بین‌المللی آن را منتشر کرده از مطالب دیگر این شماره خانه نو هستند.

البته در کنار تمامی این عناوین، مثل چند شماره گذشته بخش پر و پیمانی را هم به پرونده ویژه اختصاص داده‌ایم. موضوع پرونده ویژه شماره بهاری خانه نو «معماری لوکس» است. در این بخش 5 پروژه معماری لوکس با کاربری‌های مختلف را شامل موزه آرمیتاژ در روسیه، استادیوم امارات تیم انگلیسی آرسنال، رستوران جین در بلژیک که به عنوان بهترین رستوران سال 2015 انتخاب شده، مرکز خرید دوبی‌ یا همان دوبی‌مال خودمان و هتل فوق‌لوکس آریا در شهر پراگ معرفی کرده‌ایم. همچنین به یاد زاها حدید، معمار سرشناس عراقی-انگلیسی، که به تازگی از میان ما رفته، یک گفت‌وگوی منتشرنشده از او در رسانه‌های فارسی را ترجمه کرده‌ایم.     

برای خرید نشریه می‌توانید با شماره تلفن‌های 88059002 و 88059007 تماس بگیرید و یا به شهر کتاب‌های نیاوران، مرکزی، فرشته و الف مراجعه کنید. همچین با عضویت در کانال تلگرام خانه نو و یا دنبال کردن صفحه ما در اینستاگرام می‌توانید به صورت آنلاین از اتفاقات دنیای لاکچری با خبر شوید.

https://www.instagram.com/khanehno

https://telegram.me/mahnamehkhanehno


<< بازگشت