خانه نو
اپل سوار بر درشکه هرمس

زندگی در دنیای امروز هر روز با تحولات خاصی همراه است و در این زمینه دنیای تکنولوژی از همه پیشروتر است. در این میان کمپانی اپل با محصولات و طراحی‌های منحصربه‌فرد هواداران باوفایی برای خود دست و پا کرده است. گرچه محصولات این کمپانی بزرگ همیشه گران‌تر از محصولات رقبایش بوده اما اپل پس از تولید ساعت‌های هوشمند خود سعی کرده نگاهی هم به دنیای لاکچری داشته باشد. عرضه مدل‌های محدود این ساعت‌ها به همگان نشان داد که اپل در تولید محصولات خاص و منحصربه‌فرد هم دست‌کمی از پیشگامان این حوزه ندارد. با این وجود این کمپانی پا را یک قدم فراتر گذاشته و با همکاری برند هرمس، کمپانی لوکس فرانسوی، دست به تولید بندهای جدیدی برای ساعت‌های خود زده که علاوه بر زیبایی، کارکرد بسیار خوبی دارند.


از همان روزهایی که اپل نسخه‌های محدود ساعت‌های هوشمند خود را که قیمت‌های زیادی داشتند، روانه بازار کرد، مشخص بود که به دنبال مشتریانی است که حاضرند برای محصولات خاص و متفاوت رقم‌های زیادی را پرداخت کنند. پس از چند ماه از گذشت عرضه این ساعت‌ها، به‌تازگی اپل با همکاری کمپانی هرمس دست به طراحی و تولید بندهایی بسیار لوکس زده که زیبایی این ساعت‌ها را دوچندان کرده‌اند. این بندها که برای اولین بار در روزهای پایانی شهریورماه در کالیفرنیا به نمایش درآمدند، در دو مدل Single Tour و Double Tour طراحی شده‌اند. مدل‌های Single Tour یک دور به مچ بسته می‌شوند و مدل‌های Double Tour دو دور. همگی این بندهای چرمی توسط هنرمندان کارگاه هرمس در پاریس ساخته شده و در طراحی آن‌ها رویکردهای هرمس به طراحی و دنیای فشن به خوبی دیده می‌شود.

مدل Single Tour که در رنگ‌های قرمز، سیاه و قهوه‌ای تولید شده، مناسب ساعت‌های استیل با عرض 38 و 42 میلی‌متر است. همچنین مدل Double Tour این بندها در دو مدل طراحی شده است: مدل اول مناسب ساعت‌هایی با عرض 38 میلی‌متر است که در رنگ‌های قهوه‌ای، آبی، قرمز و طوسی عرضه شده و مدل دوم که مخصوص ساعت‌های با عرض 42 میلی‌متر است و فقط در رنگ قهوه‌ای تولید شده است.

علاوه بر بندها، روی صفحه نمایشگر این ساعت‌ها نوشته هرمس حک شده و کاربر می‌تواند از سه حالت نمایشی که عقربه‌ها را در فرم‌های مختلف نشان می‌دهد استفاده کند. اگر به این بندها علاقه‌مند شده‌اید، باید بدانید که ساعت‌های هرمس اپل با توجه به رنگ و نوع، قیمتی بین 1100 تا 2900 دلار دارند و فروش آن‌ها به طور رسمی از 13 مهرماه آغاز شده است.


<< بازگشت