خانه نو
مجموعه جدید جواهرات لری

استفاده از جواهرات و زیورآلات چنان با مفهوم لاکچری پیوند خورده که گاهی در مواجهه با کلمه لاکچری اولین چیزی که به ذهن متبادر می‌شود، جواهرآلات است. این موضوع شاید به دلیل سابقه طولانی استفاده از جواهرات توسط اعیان و اشراف طی سالیان متمادی باشد؛ تاج‌های پر زرق و برق و نگین‌های خاتم پادشاهی و جواهراتی که ملکه‌ها و شاهزادگان برای زیور و آرایش خود از آن‌ها بهره می‌بردند، همه و همه جواهرات را در ذهن ما نشان‌دار کرده است. در دنیای امروز نیز سهم جواهرات در دنیای لاکچری و مد سهم بزرگ و غیرقابل انکاری است و به جرات می‌توان گفت هیچ زن یا مرد شیک‌پوشی بدون استفاده از محصولات برندهای معتبر جواهرسازی و اکسسوری لوکس و شکیل به نظر نمی‌رسد.


برند مطرح جواهرسازی لری به تازگی یک مجموعه از جواهرات خود با نام «مجموعه گنجینه هیرلوم»  (Treasured Heirloom collection) را در کشور سنگاپور طراحی و عرضه کرده است. کمپانی جواهرات لری در سال 1967 بنیان نهاده شده و با استفاده از بهترین و باکیفیت‌ترین متریال و به‌روزترین فناوری‌ها، شاهکارهای بی‌نظیری خلق کرده است و بارها در مجامع بین‌المللی مورد تحسین و تشویق قرار گرفته است.

کمپانی جواهرات لری به مناسبت سالگرد تاسیسش، این مجموعه را طراحی و تولید کرده است. هدف از تولید این مجموعه پاس‌داشت ارزش‌های خانوادگی و میراث به‌جا مانده از پیشینیان است. این مجموعه بی‌نظیر و زیبا دارای 6 تکه جواهر است که شامل گوشواره، حلقه و آویز است. این مجموعه با الهام از روایات احساسی و خاطرات قدیمی طراحی شده و با بهره‌گیری از باکیفیت‌ترین الماس و سنگ‌های قیمتی و تحت نظارت دقیق برترین صنعت‌گران و هنرمندان صنعت جواهرسازی در کمپانی لری طراحی و تولید شده‌ است. هدف اصلی طراحان این مجموعه ارتقا سبک مد و بقای طولانی‌مدت در این عرصه بوده تا جایی که تا سالیان سال نام این مجموعه در صدر محصولات لاکچری بدرخشد. برای تاکید بر حس تاریخی و نوستالژیک مجموعه، هنرمندان طراح این جواهرات از طلای سفید به همراه قطعات الماس استفاده کردند تا کلاسیک بودن این مجموعه را بیشتر تداعی کنند. بیش از 3 قیراط الماس در ساخت این مجموعه به کار رفته است. گوشواره‌های این مجموعه که از طلای 18 عیار سفید به همراه 6 قطعه الماس 28/9 قیراطی ساخته شده، 205 هزار دلار قیمت‌گذاری شده است. حلقه موجود در این مجموعه از جنس طلای سفید 18 عیار و دارای یک قطعه الماس 50/3 قیراطی است که قیمت آن در حدود 80 هزار دلار است. آویز این مجموعه دارای شکل گلابی‌مانندی است که یک الماس زرد 67/3 قیراطی در وسط و 56 الماس گرد کوچک 79/1 قیراطی در اطراف آن قرار دارد. قیمت این آویز نیز 40 هزار دلار برآورد شده است. یک آویز دیگر نیز در این مجموعه وجود دارد که دارای یک الماس 02/6 قیراطی است و قیمت آن 131 هزار دلار است. در این مجموعه یک گردن‌بند نیز وجود دارد که 10 الماس درخشان گرد در تزئین آن بکار رفته و قیمت این گردن‌بند نیز 42 هزار دلار است. سایر اجزای این مجموعه شامل حلقه بیضوی و گوشواره‌های گلبرگی است. این مجموعه هم‌اکنون برای فروش در وب‌سایت رسمی جواهرات لری وجود دارد. 


<< بازگشت