خانه نو
نگاهي به بریک هتل در بوينس آیرس

امروزه مي‌توان خيل عظيم گردشگراني را ديد که از شمال قاره آمريكا به سوي جنوب اين قاره حرکت کرده و علاوه بر مکزيک فصل تازه‌اي در مسافرت‌هاي توريستي در کشورهاي آمريكاي لاتين باز کرده‌اند. آمريكاي لاتين داراي جاذبه‌هاي ديدني و تاريخي متعددي است به طوري که گردشگران مي‌توانند همه آن چيزي که در مسافرت‌هاي تفريحي به قاره اروپا را مي‌بينند در آن‌جا يکسره تجربه کنند و در برخي موارد شايد بيشتر از آن.یکی از جاذبه‌های گردشگری آمريکاي لاتينشهربوينس آیرس در آرژانتین است. اين شهر داراي صخره‌هاي مرجاني با نام بليز است که نمونه‌اي طولاني‌تر و بزرگ‌تر از صخره‌هاي مرجاني کبير استراليا است، منطقه‌اي که محل و فرصت مناسبي را براي غواصان و دوستداران دنياي زير آب براي کشف و بررسي کشتي‌هاي غرق‌شده باستاني فراهم مي‌آورد. منطقه «حفره آب» يکي از جذاب‌ترين مناطق شنا و غواصي جهان، در اين ناحيه قرار دارد. دنياي متنوع زير آب اين منطقه با کوسه‌ها، خرچنگ‌ها و ديگر جانداران دريايي منظره‌اي زيبا را براي گردشگران به وجود آورده است.


اِم گالری (MGallery)، به عنوان یک کمپانی معتبر و زنجیره‌ای در ساخت هتل‌هاي لوکس و خاص، افتتاح شعبه جديد خود با نام بریک هتل (Brick Hotel)بوينس آيرس در آرژانتین را اعلام کرده‌کهشروع تازه‌ای برای این برند در قاره آمریکا به حساب مي‌آيد. این هتل یکی از مظاهر جذابیت از مجموعه بی‌نظیر اِم گالری را به نمایش می‌گذاردو تجربه‌ای بی‌نظیر از اقامتی لوکس را برایتان به ارمغان می‌آورد. این هتل دارای 175 اتاق زیبا و بزرگ و 17 سوییت است که هرکدام با طراحی و دکور زیبای خود منعکس‌کننده روح پذیرای هتل برای مهمانانش است.

ظرافت از جنس اروپا و آرژانتین، امضایی به‌خصوص

هر کدام از هتل‌های اِم گالری از فضا واتمسفر خاصی الهام گرفته شده‌است. بریک هتل بوينس آيرس، در رده‌ خاص‌ها و منحصربه‌فردها قرار می‌گرید و این ويژگي به دلیل سبک غیرقابل مقایسه و ترکیب بی‌نظیر اروپایی و آرژانتینی این هتل است. احتمالا وجه تسمیه این هتل قرار گرفتندر منطقه‌اي تاریخی استکه اکثر سازه‌هاي آن با آجر (بريک به انگليسي به معني آجر است) ساخته شده است.

این هتل به تازگی آخرین بازسازي‌هاي خود را پشت‌سر گذاشتهو خود را با فضای مدرن اطرافش منطبق کرده‌است. طراحی این هتل از فرهنگ بومي الهام گرفته شده‌ و از اين طريق به فضا شخصیتی منحصر‌به‌فرد بخشیده شده است. ترکیبی از معماري داخلي با تم‌هاي رنگي مدرن و خنثی با کف‌پوش‌های سنگ مرمر، ستون‌ها و سقف‌های کوتاه همگی جزو این مشخصات هستند. مبلمان و چیدمان این هتل ترکیبی از رنگ‌های شاد و سرزنده است که از ژانرهای اروپایی و فرهنگ بومي وام گرفته شده‌است. رنگ‌های خاکی، بژ و خاکستری با تناژهایی از قرمز مایل به قهوه‌ای مهمانان هتل را به تجربه یک فضاي تمام‌آرژانتینی دعوت می‌کنند و با استفاده از فلز، بلوط ،چوب ماهون،شیشه و چرم و پارچه‌های محلی و ابریشم فضاي تازه‌اي براي مهمانانخلق مي‌شود.

تمامی 175 اتاق این هتل، شخصیت و ويژگي به‌خصوص هتل را برای مهمانان به نمایش می‌گذارند و تمامی جزییات در جهت افزایش لذت تجربه برای مهمانان در نظر گرفته شده‌است. تعدادی از اتاق‌های هتل با منظره بی‌نظیری از شهر از شما پذیرایی خواهندکرد و این درحالي است که اتاق‌های دیگر باغي جادویی و خصوصی را در اختيار شما قرار مي‌دهند.

تجربه‌ای لوکس در قلب یک شهر شلوغ

در زیر نورگیر مرکزی هتل، فضایی برای استراحت و صرف صبحانه در نظر گرفته شده که در طراحي آن از مجسمه‌هاي زيباو شیشه‌های رنگی استفاده شده است. در منوی این کافه کوچک شیرینی‌های ناب و بی‌نظیري برای مهمانان در نظر گرفته شده تا با سفارش آن‌ها توسط قناد مجرب در لحظه برایشان حاضر شود. با این تفاسیر،در اين هلت نوشیدن چای برای مهمانان تبدیل به تجربه‌ای سنتی و آیینی مي‌شود.

برای مهمانان خارج از هتل اتاق نشیمنی جداگانه در نظر گرفته شدهتا در صورت نیاز بتوانند در فضای آرام و لذت‌بخش و البته دنج با مهمانان هتل به گفت‌و‌گو بپردازند. مبلمانِ این فضا صندلی‌هایی با ترکیب پارچه و چرم است که مهمانان و دوستانشان را به فضایی گرم و دوستانه دعوت می‌کند.

در کتابخانه هتل، انتخاب‌های متعددی در اختیار ساکنان قرار می‌گیرد؛کتاب‌هایی از قبیل کتاب‌های هنری و یا کتاب‌هایی که شما را با کشور آرژانتین آشنا مي‌کنند. کتاب‌های مجموعه مشاهیر این کشور و نویسندگان آن نیز در میان کتاب‌های کتابخانه یافت می‌شوند و این فرصت را فراهم می‌کند تا در فضایی با نورپردازی عالی با دکوراسیون و ترکیب رنگی نارنجی و بنفش، ساعاتی را به مطالعه بپردازید.این هتل به فکر تغزیه روح هنری مسافران هنرمند خود نیز بوده است و در نمایشگاه ثابت خود، آثار هنرمندان آرژانتینی را به نمایش مي‌گذارد.

رستوران هتل، ترکیبی است از غذاهایی به سبک محلی و غذاهای معاصر آرژانتینی.آشپز این رستوران،جرمن ایتالو روبرتو است که به خاطر سبک ساده و دقیق خود در تهیه غذا، مهمانان هتل را به خود جذب می‌کند.منوي رستورانانتخاب‌های متنوعی از طعم و مزه، بافت و رنگ را برای هر وعده غذایی در اختیار مهمانان قرار می‌دهد. این رستوران که در طراحي آن‌ از تم‌هاي رنگي سفيد و طوسي استفاده شده،گنجايش پذيرايي از بیشتر از 50 نفر را دارد.

این مجموعه علاوه بر امکانات فوق، دارای مرکز ورزشی نيزهست که استخر سرپوشیده،باشگاه، سونا و جکوزی را شامل می‌شود.اگر مهمانان این هتل از رییس و روسای شرکت‌های بزرگ و تجاری باشند که در تعطیلات نیز مجبور به برگزاری جلسه‌های گوناگون باشند، هیچ جای نگرانی برایشان وجود نخواهد داشت زیرا این هتل دارای 7 اتاق مجهز و با گنجایش 400 نفر است که می‌تواند پذیرای جلسه‌های اضطراری یا غیر‌اضراری مهمانانش باشد.


<< بازگشت