خانه نو
معرفی قایق تفریحی تکنومر ندارا زارا

خود را به امواج دریای لاکچری بسپارید از گذشته قایق‌سواری یکی از تفریحات ثروتمندان بود ولی هر چه گذشت بر تجمل و ابعاد این قایق‌های تفریحی افزوده شد تا جایی که امروزه قایق‌های تفریحی لوکسی پیدا می‌شوند که به اندازه یک هتل پنج ستاره امکانات رفاهی دارند و البته به همان اندازه هم گران‌قیمت‌اند. یکی از این قایق‌ها که به تازگی طراحی شده دست هر کشتی لوکس و مجللی را از پشت بسته است. بهتر است با هم نگاهی به امکانات این قایق بی‌نظیر بکنیم. قایق تفریحی تکنومر ندرا زارا (TecnomarNadaraZahraa) یک قایق تفریحی لوکس است که توسط یک کارخانه کشتی‌سازی ایتالیایی به نام تکنومر سنترو استایل (Tecnomar Centro Stile) طراحی و ساخته شده است


این کشتی تفریحی امکانات فوق‌العاده‌ای دارد که اوج رفاه و لاکچری را به مسافران هدیه می‌دهد. تکنومر نادارا زارا یکی از کوچک‌ترین مدل‌های ادنیرال تکنومر است. این قایق از جنس پلاستیک ویژه‌ای ساخته شده و طراحی جسور و خلاقانه و ظاهرت اسپورت آن وجه تمایزش با مدل‌های مشابه است. همچنین بدنه برنزی قایق تکنومر ندارا زارا روی سطح آب تصویر زیبایی خلق می‌کند. این قایق بر اساس علایق و عقاید مالکش به صورت سفارشی ساخته شده و تم اصلی آن ترکیبی از فناوری و دانش، آسایش و راحتی و فضای کافی است. این سوپرقایق ظاهر نسبتا باریکی دارد اما از قایق تفریحی معمولی بزرگ‌تر است. این قایق با موتور دیزل C 32 سرعت نسبتا بالایی (20 گره دریایی) دارد و فضای داخلی آن به سبک طراحی داخلی ایتالیایی تزیین شده است.

اتاق‌های عرشه اصلی بزرگ‌اند و دو مبل بزرگ چرمی سفید در آن‌ها قرار داده شده تا امکان استراحت و لذت بردن از منظره دریا و آب فراهم باشد. این کشتی یک کافی‌شاپ اختصاصی دارد که با بهترین مواد مفروش شده و دارای سیستم نوری و صوتی بسیار مجهزی است. همه چیز روی این قایق تفریحی فرد را به یاد هتل‌های مجلل مناطق ساحلی استوایی می‌اندازد. اتاق‌ها و سوئیت‌های این قایق تفریحی دارای پنجره‌های بزرگی است که علاوه بر زیبایی و امکان دید وسیع استفاده از نور طبیعی را نیز میسر می‌کند. این نور در کنتراست با قاب‌‌های چوبی و تیره داخلی فضای دلنشینی را خلق می‌کند.

تکنومر نادارا زارا برای هشت نفر تدارک دیده شده و دارای چهار کابین است. بزرگ‌ترین سوئیت این قایق در عرشه پایینی واقع شده و در آن یک کابین وی آی پی و دو کابین دوقلو جانمایی شده‌اند و خدمه از طریق یک معبر مستقل به این کابین‌ها دسترسی دارند. عرشه اصلی دارای یک محوطه استراحت است که به آن لیزی (LAZY) می‌گویند. محوطه لیزی زیر نور آفتاب قرار گرفته و دارای یک جکوزی است و در همین محوطه یک میز غذاخوری بزرگ و براق استیل قرار داده شده که ظرفیت 10 نفر را دارد. این قایق پلی بین مدل‌های قدیمی و مدل‌های آتی کشتی‌های تفریحی خواهد بود.


<< بازگشت