خانه نو
طعمی متفاوت در بسته‌بندی هیجان انگیز

از دهه 90، «جوزف زوتر» خود را وقف تولید و کشف شکلات‌های متنوع کرد. این شکلات‌ها در طعم‌های مختلف از شکلات تلخ گرفته تا شکلات با طعم زنبق زرد، شکلات شیری با پنیر توفو، شکلات با گل و فلفل و نعناع و خیلی طعم‌های دیگر تولید می‌شوند. شکلات‌های «زوتر» دستی تهیه شده و لایه ‌به ‌لایه با مواد مختلف، ماهرانه پر می‌شوند. «ژوزف زوتر» به عنوان یک تولید‌کننده شکلات رده اول، از این روش لایه به لایه بودن برای افزودن رایحه به شکلات‌هایش استفاده می‌کند. مجموعه شکلات‌های زوتر از طعم‌های جالبی مثل توت روآن (نوعی توت) و دیگر طعم‌های جدید برخوردار است. «زوتر»، جایزه آکادمی شکلات نقره‌ای را به عنوان تولیدکننده بهترین شکلات شیری در جهان کسب کرد.


ویژگی‌هایی که «زوتر» را از بقیه متفاوت می‌کند

رمز موفقیت شکلات‌های زوتر چیست؟ این سوالی است که بیشتر اوقات از جوزف زوتر پرسیده می شود. هیچ رازی در کار نیست، «ما فقط در لفظ «ارگانیک» نیستیم. بلکه کل فرآیند تولید، ارگانیک و طبیعی است. «تجارت منصفانه» نه تنها در بخش‌هایی از کار، بلکه با اعتقاد کامل در کل پروسه انجام می‌شود. ما فقط تظاهر نمی‌کنیم که شکلات تولید می‌کنیم، بلکه تمام پروسه از«دانه شکلات تا شکلات بسته بندی شده» به صورت دستی انجام می شود». مواد خام شکلات زوتر از پاناما، کاستاریکا، نیکاراگوئه، پرو، بولیوی، اکوادور، برزیل و جمهوری دومنیکن وارد می‌شود. تمام مواد خام این شرکت لوح «ارگانیک» و«تجارت منصفانه» دارند. سپس این مواد خام به کارخانه زوتر در«برگل» منتقل می‌شوند. یکی دیگر از مشخصه‌های این شکلات‌ها بسته‌بندی منحصر به‌فردشان است. طراح خلاق این شرکت «آندریلس گراتزه»، هر طعم را با طرحی متفاوت نشان می‌دهد. او بر این باور است که در تبلیغات باید مشتریان خود را دست بالا بگیرد و هیجان‌زده‌اشان کند.

خصوصیات شکلات‌های «زوتر»:

1ـ تنوع در طعم

2ـ کسب جوایز مختلف

3ـ کیفیت بالا

4ـ بسته بندی خلاق

5ـ تجارت منصفانه

6ـ محصولات تمام ارگانیک

7ـ شکلات‌های کاملا دست‌ساز

 

طعم‌هایی منحصر‌به‌فرد از شکلات‌های «زوتر»:

خرما و نعناع؛

70 گرم

شکلات خانگی کاملا ارگانیک

این شکلات در عبارت «مهمان‌دوستی خاورمیانه‌ای» خلاصه می‌شود. ترکیبات این شکلات عبارتند از: خرمای تکه شده، نان بادامی و چای با عطر نعناع که با شکلات تلخ پوشیده می‌شود. این شکلات‌ها با بهترین ترکیب طعم‌ها، طراحی منحصر به فرد،  لایه‌های طعم‌دار اغواکننده، همراه است.

 

بادام و رز؛

70 گرم

شگلات خانگی کاملا ارگانیک

ترکیبات این شکلات عبارتند از: عصاره گل رز همراه با بادام بو داده که با شیر کاکائوی تلخ کوهستان‌های اتریش پوشیده شده است.  

 

پنیر، گردو و انگور؛

70 گرم

شکلات خانگی کاملا ارگانیک

ترکیبات این شکلات عبارتند از: پنیر کوهی اتریشی، گردو، انگور و مقدار کمی سرکه سیب بالسامی که با بهترین نوع  شکلات تلخ پوشیده شده است.


<< بازگشت