خانه نو
گوشی همراه «گرند 350 استون مارتین» موبیادو

تقریبا تمام تولید‌کنندگان تلفن‌های همراه از طراحی‌های تولید انبوه در ساخت استفاده می‌کنند، که رایج‌ترین آن‌ها تزریق پلاستیک است. این تکنیک‌ سریع وکم‌ هزینه در طراحی گوشی‌های ارزان استفاده می‌شود. از روز اول، همیشه هدف «موبیادو» این بوده که گوشی منحصر‌‌به‌‌فردی تولید کند و از تکنیک‌های تولیدی مدرن به‌خصوص تکنیک های ماشین‌کاری سی‌ان‌سی (CNC) استفاده کند، و در نهایت محصولی با نهایت کیفیت داشته باشد.


این مدل «گرند350 استون مارتین» موبیادو آمیزه‌ای از زیبایی، فرم پیچیده وهنر کاربردی بودن گوشی همراه است. بدنه «گرند350 استون مارتین» از آلومینیوم بکار رفته در بدنه هواپیماست. بدنه ظریف و محکم این گوشی برای استفاده روزمره بسیار مناسب است و قابش با یاقوت‌کبود تزیین شده‌است. قسمت مادون قرمز نصب شده در این گوشی از یاقوت بوده و پیچ‌های بکار رفته در این مدل از استیل ضد‌زنگ و استیل سیاه استفاده شده در بدنه تفنگ است. دکمه‌ها و صفحه کلیدش ترکیبی زیبا از استیل ضد‌زنگ و یاقوت‌کبود است. این گوشی در سه رنگ مشکی، مشکی ساتنی و نقره‌ای طراحی شده‌ است.

مشخصات نرم‌افزاری این گوشی عبارتست از، دسترسی به باند جی‌اس‌ام/ ای‌جی‌اس‌ام (GSM/EGSM) که شبکه‌های آمریکای‌شمالی، اروپا، آفریقا، آسیا و اقیانوسیه، و آمریکای‌جنوبی را پوشش می‌دهد. 3.5 جی، اچ‌اس‌پی‌دی‌ای(HSPDA) ، و قابلیت اتصال به دابلیو لن دارد.

دوربین عکاسی 3.2  مگا پیکسلی و دوربین فیلمبرداری نیز در این گوشی نصب شده است. جی‌پی‌اس یکپارچه، بلوتوث، اتصال میکرو یواس‌بی، و رابط 2.5 میلی متری صدا و تصویر از دیگر ویژگی‌های این گوشی است. صفحه نمایش 2.36 اینچی این مدل قابلیت نمایش نزدیک به 16 میلیون رنگ را دارد.


<< بازگشت